image
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Alpen Vinç olarak 1992 yılından bu yana İstanbul'da vinç kiralama hizmeti olarak faaliyetlerimize başlayarak birçok il ve yerde kiralama hizmetlerini yerine getirmiş bulunmaktayız. Birçok şirketin taşınma işlemlerinde aktif olarak kullanılan makinalarımız, gün geçtikte farklı sektörlerde doğan ihtiyaçlara göre teknolojiye ayak uydurarak modernize edilmiştir. Makine parkuru olarak geniş, yeni ve her geçen gün kendisini yenileyen donanımlı vinçler ile her geçen gün filosunu genişletmektedir.

Vinç kiralama hizmetlerinde kullandığımız çeşitli özellikte makinalarımız ve modellerimiz şu şekildedir; Sepetli, Hiyap, Örümcek,

Geniş, modern, yeni filolarımız ile ağır tonajlı ürünler, teçhizatlar ve yüklerin deneyimli, eğitimli birçok yetki belgesine sahip çalışanlarımız ile güvenle taşınması, montajlanması, birçok iş ve işlemin yapılmasını sağlamaktayız.

2014 tarihi itibariyle gelişen teknolojileri ve ihtiyaçları takip ederek, vinç filomuza örümcek vinç makinesinide katarak, kiralama hizmetlerine yeni bir soluk katmış bulunmaktayız.