image
Anasayfa / Örümcek

Örümcek

Örümcek

2014 tarihi itibariyle gelişen teknolojileri ve ihtiyaçları takip ederek, vinç filomuza örümcek vinç makinesinide katarak, kiralama hizmetlerine yeni bir soluk katmış bulunmaktayız.

Bu makinenin başlığına takılan çok fonksiyonlu özel vakum sistemi ile yüksek yapılı inşaatların dış cephe giydirmelerinde camların yüksek noktalara kadar taşınmasını ve montajlanlamasını sağlamaktadır.

AVM' lerde (Alışveriş Merkezi), kapalı mekanlarda, yüksek ve kaldırılması zor yüklerin diğer iş makineleri tarafından dar ve kapalı alanlara girememesi nedeniyle taşınamaması sorununu ortadan tamamen kaldırıyor.

Bir alışveriş merkezinde şarküteri reyonlarının taşınması gerekiyor. İnsan gücüyle bu şarküteri reyonlarını taşımak oldukça çok zordur. Aşağıda göreceğiniz gibi toplanıldığında sadece ve sadece 110cm kadar eninde bir darlığa girebilmekte ve alışveriş merkezlerinin içine çalışarak paletleri ile girebilmektedir.

Bazı iş merkezleri, iç cephe ve dış cephe cam giydirmelerine sahip yerlerde cam kırılmaları, yeni cam montajlaması yapılması gerektiğinde özel vakumlu başlığı ile örümcek vinç bu konuda muhteşem özelliklere sahiptir.

Sizlerde kapalı mekan alanlarda çalışma yapacak, ürünlerinizi, malzemelerinizi taşıyacaksanız ya da ulaşılması zor noktalara montajlama, bakım, tamir ve tadilat yapacaksanız bizlere ulaşın.

Çok fonsiyonel, darlığı ile rahatlıkla her noktadan geçebilen kiralık örümcek vinç ile bu sorunu çözebilirsiniz.